Понеділок, 25.09.2017, 20:02

1. Народознавство/ОБЖ
  2. Малювання
  3. Фізичний розвиток

1 вересня в садочку відбулося свято. Всі з нетерпінням чекали цього дня. Свято пройшло під лозунгом: «Здорова дитина – багата країна». Багато цікавого дізналися дошкільнята з лялькової вистави про те як берегти своє здоров*я, допомагали поросятку у його пригодах. Потім діти, за допомогою батьків, надули кульки кольору українського прапора та провели флешмоб: Ми – діти України!

В рамках тематичного тижня «Вплітаємо квітку по квітці в вінок шани Лесі Українки» в нашому дошкільному навчальному закладі  була проведена цікава та змістовна робота. Вихователі ознайомили дітей з творами видатної землячки, відвідали виставку літератури в шкільній бібліотеці та вивчили з дітьми  вірші Л. Українки. 17.02.2016 організували екскурсію в музей української поетеси, де директор музею ознайомила з побутом та життєвим і творчим шляхом Л. Українки. Діти поклали квіти до підніжжя пам`ятника поетеси на площі її імені, побували біля будинку культури. На основі отриманих вражень і знань  діти з батьками виготовили виставку малюнків по творах Л. Українки. І на завершення тематичного тижня музичний керівник Бучинська О.М. та вихователі провели тематичне заняття, де діти співали пісні на слова Л.Українки, українські народні пісні, читали її вірші та про неї, багато танцювали та грали. Ми надіємось, що вся пророблена робота залишить добрий слід в серцях наших вихованців!