Понеділок, 25.09.2017, 19:47
Історія Слободороманівського дитячого садка.

В 1970 році радгосп-завод «Перемога» побудував в селі Слобода Романівська типове приміщення для дитсадка, розрахованого на 90 місць. Перший рік працювала лише одна змішана група і завідуючою була Подейко Р.М., бухгалтер за фахом. Вихователями працювали люди без педагогічної освіти.
З липня 1971р була призначена завідуючою Волянська Н.Г., педагог за фахом. У вересні вже працювало 2 групи: ясельна і дошкільна. Дитсадок працював цілодобово з понеділка по суботу включно. Першою вихователькою з педагогічною освітою була Колесник В.В. Вихователями працювали випускниці шкіл, які в подальшому вступили і закінчили заочні відділення педучилищ і педінститутів. Це Ващенко В.І., Супрун Л.Д., Данюк Л.В. А вже через рік в дитсадку працювало 4 групи і 30 чоловік персоналу.
Після закриття школи (1978р) дитячий садок став центром культурного життя села, а також опорним садком району. В 1992 році садок закривають.

Випуск 1989 року

Випуск 1978 року
 Новорічне святкування 1978 року
  Новорічне святкування 1979 року

А вже в 2001р в селі відкривають 1 різновікову групу на 25 дітей при Слободороманівській школі-гімназії (директор Ващенко О.Г).
В 2011р ДНЗ передають на баланс Новороманівської с/р.